Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Podstawowa opieka zdrowotna
Medycyna rodzinna
Ginekologia i położnictwo
Pediatria
Endokrynologia
Chirurgia
Ortopedia
Onkologia
Medycyna pracy
Diabetologia
Alergologia
Kardiologia
Neurologia
Urologia
Psychiatria
Dermatologia
Diagnostyka obrazowa

Dr n. med. Hubert Jezierski

Dr n. med. Hubert Jezierski jest specjalistą ortopedą traumatologiem.

Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończył w roku 2004. W roku 2012 z czołową lokatą złożył egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W roku 2017 z wyróżnieniem obronił pracę doktorską pt. "Badania ultrasonograficzne struktur okolicy wcięcia łopatki u ludzi".

Naukowo współpracuje z Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zajmując się problematyką neuropatii nerwu nadłopatkowego i anatomią obręczy barkowej.

Specjalizuje się w ultrasonografii narządu ruchu, w szczególności ultrasonografii okolicy barku oraz w operacjach obręczy barkowej takich jak artroskopie barku, rekonstrukcje stawu ramiennego oraz alloplastyki stawu ramiennego. Należy do czołówki operatorów w Polsce w tej dziedzinie. Zakres operacji wykonywanych nie ogranicza się tylko do barku, ale również operacji w zakresie stawu kolanowego, w tym rekonstrukcji w obrębie kolana, alloplastyk stawu biodrowego oraz pełnego zakresu traumatologii narządu ruchu.

W NZOZ Salus dr Hubert Jezierski zajmuje się wykonywaniem diagnostycznych badań ultrasonograficznych narządu ruchu.

Dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Dr hab. n. med. Dariusz Nejc jest lekarzem specjalistą z wieloletnim stażem. W 2008 r. obronił pracę habilitacyjną. W 2011 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Jest starszym asystentem UM i pracownikiem II Oddziału Chirurgii Onkologicznej Ośrodka Onkohematologii w Łodzi w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika.

Dr Nejc zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów onkologicznych a przede wszystkim specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry, piersi i przewodu pokarmowego.

Dr n. med. Michał Podgórski

Dr n. med. Michał Podgórski ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2014 r. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ponadto od 2014 pracuje jako wykładowca w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na podstawie prac prowadzonych w ww. Zakładzie w 2016 r. obronił z wyróżnieniem rozprawę doktorską. Ponadto Dr Podgórski prowadzi wiele badań naukowych z zakresu radiologii, będąc przy tym kierownikiem grantu badawczego przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki. Pomimo młodego wieku może wykazać się znacznym dorobkiem naukowym, który w 2016 r. doprowadził do przyznania mu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego Stypendium dla Wybitnych Młodych Naukowców. Oprócz publikowania wyników prac Dr Podgórski zajmuje się również popularyzowaniem nauki - został laureatem III miejsca w ogólnopolskim konkursie FameLab (https://www.youtube.com/watch?v=3PppORCf_tk)


Badaniami ultrasonograficznymi Dr Podgórski zajmuje się już od okresu studiów. Ukończył w tym zakresie liczne kursy oraz odbył staże zagraniczne m.in. w Great Ormond Street Hospital w Londynie. Ponadto jest współorganizatorem i wykładowcą na kursach z zakresu USG.

 

Specjalizacja:

  • Chirurgia

Lek. med. Michał Wlaźlak

Dr n. med. Michał Wlaźlak specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2019 r. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, gdzie rozpoczął również specjalizację z chirurgii onkologicznej i na co dzień pracuje. W 2019 roku ukończył Studia Doktoranckie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w 2021 r.  Dr Michał Wlaźlak jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP) oraz nauczycielem akademickim w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

 

Dr Michał Wlaźlak zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. W ramach przyjęć ambulatoryjnych w tutejszej Poradni Chirurgicznej wykonuje m. in.: wycinanie zmian barwnikowych skórnych, w tym nowotworowych, tłuszczaków, kaszaków, włókniaków i brodawek skórnych różnego pochodzenia. Zabiegi te wykonywane są również przy użyciu techniki elektrokoagulacji. Zajmuje się leczeniem ran ostrych i przewlekłych (pooperacyjnych, owrzodzeń żylnych, odleżyn, oparzeń). Wykonuje zabiegi z powodu wrastających paznokci. Zajmuje się kwalifikacją do leczenia operacyjnego i kontrolą w okresie pooperacyjnym.

 

Dr Michał Wlaźlak specjalizuje się w wykonywaniu operacji przepuklin brzusznych (pachwinowych, pępkowych, kresy białej, pooperacyjnych), leczeniu kamicy żółciowej, w tym laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, leczeniu operacyjnym chorób żołądka i trzustki, leczeniu niewydolności żylnej, przewlekłych owrzodzeń kończyn dolnych, żylaków kończyn dolnych. W zakresie chirurgii onkologicznej zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów przewodu pokarmowego: żołądka, jelita grubego, wątroby, trzustki, dróg żółciowych i jelita cienkiego.

 

Lek. med. Jakub Jankowski

lek. med. Jakub Jankowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od 2017 lekarz rezydent Kliniki Neurochirurgii, Chirurgii Kręgosłupa i Nerwów Obwodowych USK im. WAM w Łodzi.

Od 2021 nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących. 

Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, American Association of Neurosurgical Surgeons, North American Spine Society.

W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem interwencyjnym zespołów bólowych kręgosłupa chirurgią kręgosłupa, neurochirurgią, chirurgią nerwów obwodowych,
Wykonuje małoinwazyjne procedury przeciwbólowe takie jak: termolezje stawów międzykręgowych, blokady stawów kręgosłupa, blokady okołokorzeniowe, nadtwardówkowe przez rozwór kości krzyżowej i interlaminarne, blokady migrenowe zwojów skrzydłowo-podniebiennych.

Lek. med. Marta Lenk-Jędrzejczak

Lek. Marta Lenk-Jędrzejczak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Lekarz rezydent Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej w USK nr 1 w Łodzi.
Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP).

W ramach Poradni zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń wymagających leczenia chirurgicznego. Największe doświadczenie kliniczne posiada w chorobach układu pokarmowego - pęcherzyka żółciowego, wątroby, trzustki, żołądka, jelit, a także w przepuklinach brzusznych i niewydolności żylnej kończyn dolnych.

Wykonuje chirurgiczne zabiegi ambulatoryjne takie jak: wycinanie zmian skórnych i tkanki podskórnej, leczenie wrastających paznokci, opracowywanie ran przewlekłych, nacinanie i drenaż ropni, implantacja wszywek, opieka pohospitalizacyjna (zmiany opatrunków, zdejmowanie szwów).

Lek. med. Tomasz Stasiak

Lek. med. Tomasz Stasiak jest specjalistą w zakresie diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończył z wyróżnieniem w 2004 r.

Od 2006 r. związany zawodowo z Oddziałem Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Reumatologii, Endokrynologii oraz Kardiologii ZOZ MSWiA w Łodzi.

W 2011 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w 2018 r. w dziedzinie diabetologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w oddziale szpitalnym sprawia, że poza leczeniem cukrzycy służy także pomocą w zakresie innych schorzeń internistycznych.